Teden otroka je projekt, ki poteka vsak prvi teden v mesecu oktobru. V letošnjem šolskem letu je potekal v tednu od 4. 10 do 8. 10. 2021. Letošnji slogan se glasi: RAZIGRAN UŽIVAJ DAN!

Otroci iz skupin »polžki« in »miške« z vzgojiteljicami smo teden otroka praznovali na prav poseben način. Ker se še kako zavedamo, da ima igra za otrokov razvoj izredno velik pomen, smo dali velik poudarek medsebojni igri in najrazličnejšim oblikam gibanja na prostem in v telovadnici. Privoščili smo si tudi obisk otroškega kina s kokicami v čisto pravih posodicah, pekli palačinke in se igrali z velikim barvnim padalom.

Poskrbeli smo, da smo prav vsi, tako otroci kot tudi vzgojiteljice, zares razigrano uživali vsak dan in ta osrednja tema projekta nas bo vsekakor spremljala skozi celotno šolsko leto.

Zapisala: Nina Filipan