Ker nam zaradi slabega vremena ni uspelo izvesti sodelovanja celega vrtca v Grajskem parku, so se otroci iz naše enote skupaj s starši, starimi starši, bratci in sestricami srečali na sončen ponedeljek, kar na igrišču naše enote. Tema druženja je ostala ljudsko izročilo. Vzgojiteljice smo se potrudile in pripravile različne dejavnosti. Obiskovalci so se lahko preizkusili v igrah: Kdo se boji črnega moža, Slepi konj, Fuclanju in obročkanju, Samokolnicah, hoji s hoduljami in skakanju v vrečah. Lahko so si ogledali predstavitev klekljanja in se v njem tudi preizkusili. Čutiti je bilo zadovoljstvo otrok in staršev ob uspešno opravljenih nalogah, pri katerih so bili nagrajeni s štampiljkami. Vsem udeležencem se najlepše zahvaljujemo za sodelovanje.

Zapisala in fotografirala Lara Bogataj